Open ouderenadviesraad op 25 november
In Wuustwezel is 23% van de inwoners ouder dan 65, goed voor 4.884 senioren. Maar oud is hier zeker niet out. Wuustwezelse ouderen zijn actief in verenigingen, reizen, sporten, nemen deel aan het culturele leven en zetten zich in voor hun buurt.
Open ouderenadviesraad op 25 november
Op dinsdag 25 november organiseert de ouderenadviesraad een open bijeenkomst met twee boeiende lezingen in GC Kadans (Achter d'Hoven 15). Iedereen is welkom.
13.30 uur: ouderen en mobiliteit
Professor Miermans geeft een lezing over hoe mobiliteit verandert naarmate we ouder worden. Welke vervoersmiddelen gebruiken ouderen het vaakst? Hoe betaalbaar is openbaar vervoer? En wanneer wordt autorijden een uitdaging?
Hij bespreekt trends, knelpunten en mogelijke oplossingen.
15.30 uur: veilig digitaal blijven
Bart Huybrechts van politiezone Grens geeft praktische tips om veilig te blijven in de online wereld. Nieuwe vormen van oplichting maken gebruik van kunstmatige intelligentie (AI) en zijn vaak nauwelijks van echt te onderscheiden.
In deze sessie leer je hoe je digitale valkuilen herkent en jezelf beter beschermt.
Inschrijven bij de dienstencentra
Je kan gratis deelnemen aan deze namiddag. Schrijf je wel vooraf in bij de lokale dienstencentra, LDC Ter Wezel of LDC Wijkhuis Loenhout. Liever digitaal inschrijven? Stuur een mailtje naar dienstencentra@wuustwezel.be.
In de nieuwsbrief van onze lokale dienstencentra vind je bovendien nog meer activiteiten waarmee we onze ouderen in het zonnetje zetten.
