Ontbijt Royal
Vrijdag 17 oktober is het opnieuw de Dag van de Jeugdbeweging. Zoals steeds verwennen de jeugddienst en jeugdraad van Wuustwezel dan alle kinderen en jongeren die lid of leiding zijn bij een jeugdbeweging met koffie en muziek tijdens Ontbijt Royal! Dit jaar zal het ontbijt opnieuw doorgaan op de parking van het gemeentehuis. Dampende koffie, een heerlijke portie eieren,boterhammen met choco, sfeervolle muziek en een zee van uniformen: het belooft weer een topeditie te worden!
Zit jij in een Wuustwezelse jeugdvereniging? Kom dan zeker een hapje mee eten tussen 6.30 uur en 8.30 uur op vrijdag 17 oktober!
Niet vergeten: breng je eigen gamel, bord of brooddoos en drinkbus, beker of pul mee! Zo verkleinen we met z'n allen de afvalberg.
Bron: UiTinVlaanderen.be
Basistarief: € 0,00